معرفی اداره کمیسیون مناقصات

معرفی کمیسیون مناقصات :

شماره تلفن : 88849590-021
شماره نمابر : 88320898-021

آشنایی با وظایف کمیسیون مناقصات : 

انجام کلیه معاملات شرکت که در ردیف معاملات عمده قرار می‌گیرند از جمله ساخت انبارهای نفت، طراحی و ساخت و نصب مخازن ذخیره فرآورده‌های نفتی، احداث ساختمان‌های اداری، تاسیسات مربوط به عملیات شرکت از جمله سوخت‌گیری‌های هواپیمایی، اداره امور عملیات انبارهای نفت، سوختگیری‌های هواپیمایی، جایگاه‌های شرکتی،‌ عملیات بنکرینگ (سوخت‌رسانی به شناورها)، کلیه امور خدماتی و اداری از قبیل راهبری ماشین‌های اداری، دبیرخانه و ... که از ستاد شرکت و 37 منطقه سراسر کشور ارجاع می‌گردد و خریدهای داخلی و خارجی کالاهای مورد نیاز شرکت با اخذ مجوزهای لازم از کمیسیون مناقصات صورت می‌پذیرد. کمیسیون با تشکیل جلسات متعدد در راستای حفظ صرفه و صلاح شرکت تصمیمات مقتضی اتخاذ می‌نماید. علاوه بر آن عهده‌دار وظایف دیگری از جمله موارد مشروحه ذیل می‌باشد:

- بررسی کلیه مدارک واصله در رابطه با اقدامات معاملاتی شرکت و ارائه طریق به مجریان و تعیین نحوه انجام معاملات.

- بازگشایی پاکات و بررسی کامل پیشنهادات مالی مناقصه گران و تعیین برنده مناقصات و مزایده‌ها و اتخاذ تصمیم در خصوص مناقصه یا مزایده انجام شده.

- راهنمایی و ارائه مشاوره در ارتباط با موارد مطروحه از جانبه مسئولین شرکت و یا مجریان امور.

- بررسی و تصویب شرایط و مشخصات پیش‌نویس قراردادهایی که از طرف ادارات مختلف به کمیسیون ارجاع می‌گردد.

- تصمیم‌گیری درباره تجدید یا لغو مناقصه یا مزایده.

- نگهداری فهرست کامل منابعی که در گذشته معاملاتی با شرکت داشته و همچنین منابعی که توانایی و صلاحیت آنها جهت معاملات آتی مورد بررسی و تائید قرار گرفته‌اند.

map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.